יום רביעי, 22 מאי 2024, 18:06  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

בניית אתר וורדפרס


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 7/7/2020
היום השאלה כמו, מי זאת וורדפרס? כבר פחות עולה באוויר שכן היא אחת הפלטפורמות לבניית אתרים השימושיות ביותר בעולם ולא בכדי שכן היא משלבת את כל מה שהקהל הרחב צריך והיא נותנת את זה בצורה שפוטה ובמחירים זולים ממש. אז זה לגמרי ברור למה בניית אתר וורדפרס הפכה לאחת הפלטפורמות המצליחות ביותר.

וורדפרס הוכיחה עם השני ם עד כמה היא טובה והיום הנתונים הסטטיסטיים מראים זאת גם כן כשמכל 4 אתרי אינטרנט אחד מהם יהיה בנוי על וורדפרס. חוץ מהיתרונות המעולים שהיא מספקת לכל בונה אתרים, לכל מקים אתר באופן עצמאי לעסק שלו , וורדפרס היא פלטפורמה מעולה לצורך קידום אתרים וזו אחת הסיבות הבולטות שרבים פונים לבניית אתר בין אם באופן פרטי ובין אם חברות בניית אתרים הבונים ללקוחותיהם בפלטפורמה הזו. בנוסף, היא מאפשרת גמישות מקסימלית כדי למנף את האתר ואת הקידום שלו מול מנועי החיפוש.


היא בעלת קוד פתוח

 
הסבר ממש קצר על מה זה קוד פתוח ולמה זה בא לטובתנו עם מערכת וורדפרס. בעולם התוכנה, קוד פתוח הכוונה למקור הקוד של התוכנה פתוח ונגיש לכל מי שרוצה להשתמש בה. אפשר לצפות או לערוך שינויים והשימוש חופשי לגמרי. מעבר לכך, לנתונים יותר טכניים, ניתן להיכנס לאינטרנט ולקרוא על כך. בעיקרון זה מספיק כדי להבין את הרעיון הכללי ועל מה כולם מדברים כשהם אומרים "קוד פתוח".


מה היתרונות שמקפיצים את וורדפרס להיות מהמובילות בעולם?

 

תמיכה בעברית

עבורנו, הקהל הישראלי, התוכנה נתמכת בשפה העברית. גם אם ישנם רבים שיודעים את השפה האנגלית הם מעדיפים לעבוד עם שפת האם שלהם, הם יותר בטוחים וזה קל יותר עבורם. אז הנה תכנה שנתמכת כולה בעברית ואין צורך לקחת שיעורי אנלית לפני שמתחילים לעבוד איתה.


תוספים שוצפים

 
כמות התוספים הקיימת לוורדפרס היא בהחלט המעשירות ביותר במערכות לניהול ובניית אתרים. כל מה שאתם רק רוצים לעשות תוכלו למצוא שם או בתוסף כזה או אחר. ישנם תוספים חינמיים וישנם תוספים בעלות וכך אתם יכולים לעצב, לבנות ולמנף את האתר שלכם לפי מה שמתאים לכם בדיוק.


קידום אתרים בקלות

 
הפלטפורמה של וורדפרס טובה מאוד לקידום אתרים אורגני (SEO), מכמה סיבות הראשונה היא מתעדכנת בתדירות גבוהה כך שהעדכונים עולים בטיל והסיבה השנייה היא בעקבות התוספים שבה כך אתם יכולים להביא לתוצאות הטובות ביותר את העמודים של האתר שלכם.
 
 
כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?