יום ראשון, 10 דצמבר 2023, 18:50  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

לך לנמלה עצל...

עסק לאמנויות לחימה הוא כמו כל עסק אחר שנותן שירות


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 18/1/2010

נכנסתם למסעדה, קיבלו אתכם בכניסה וליוו אתכם לשולחן. עד שמישהו טרח לגשת אליכם עברו 20 דקות. ביקשתם לדבר עם המנהל, נתנו לכם לחכות עוד 10 דקות. מהר מאוד הגעתם למסקנה שהשירות במסעדה זו הוא זוועה.  זו דוגמא לשירות גרוע, שלא הייתם רוצים לקבל וגם לא לתת בעסק שלכם. 

מסעדה כזו פשוט לא קולטת שבזמן שהמצב הכלכלי לא במיטבו, זה הזמן לנסות להתעלות מעל המתחרים ולתת שירות טוב יותר. זה נכון גם לאימון אומנויות לחימה לסוגיה השונים. מאמנים ומדריכים באמנויות לחימה אשר ישקיעו מחשבה ויתנו תמורה נכבדה ושירות טוב למי שבא להתאמן אצלם, ימשכו אליהם אנשים עם כסף אשר ישמחו לקחת חלק בפעילות שנותנים. מאמנים ומדרכים שלא יעשו זאת עלולים למצוא את עצמם ללא מתאמנים וללא הכנסה.

בזמן מיתון עסק טוב יעשה אקסטרה מאמץ לא רק בכדי לשרוד אלא להצליח בתקופה זו. צריך להתמקד בעשייה ולא להקשיב לחדשות, על כמה קשה, ועל הקיצוצים שעסקים עושים. הזדמנויות עסקיות קיימות לרוב, צריך רק לנסות להתמקד בהן ולאתר אותן.

קחו דוגמא מנמלים.  נמלים יתקלו בסלע בדרכן, הן יעקפו אותו, יטפסו מעליו ואם צריך גם יחפרו מתחתיו כדי לעבור אותו.  הן לא יתנו לסלע אחד להסיט אותן ממטרתן. היה טוב אם אנשים היו לוקחים דוגמא מהנמלים...בזמן שרבים במקום להתקדם קדימה, לשפר את המערכת, לשפר את השירות שנותנים, הם מקצצים גם היכן שלא צריך. זהו הזדמנויות עסקיות ונצלו אותן בכדי ליצור יתרון על המתחרים שלכם. 

אם עדיין למועדון שלכם או למסגרת שאתם מאמנים אמנויות לחימה אין אתר אינטרנט (לחצו כאן לאתר לדוגמא), זאת ההזדמנות שלכם לעשות זאת. זה לא דורש הרבה כסף ולא הבנה באינטרנט. אם אתם מאמינים באומנות לחימה שלכם, ביכולת ובאיכות שלכם ללמד ולאמן, תרצו שכולם ידעו על כך. ללא אתר אינטרנט זה כמו להיות על אי בודד שגם אם הוא המקום הכי טוב בעולם, אף אחד לא יודע על קיומו.

אתר חגורה שחורה, אתר לאומנויות לחימה, מציע לכם הקמת אתר אינטרנט בדרך פשוטה לתפעול שבו יש את כל מה שנדרש לאתר איכותי ובמחיר סביר (ראה מחירי חבילות).
תרימו טלפון, 077-4140022, נשמח לעבוד לרשותכם.

כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?