יום רביעי, 22 מאי 2024, 17:49  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

רעיונות באומנויות לחימה איך למשוך עוד ילדים להתאמן באומנויות לחימה

אימון פתוח שכל ילד יכול להביא חבר איתו לאימון - אחד הרעיונות.


מאת: אמיר כהן
פורסם: 7/7/2010

אם אתם מאמנים באומנויות לחימה וקהל היעד שלכם הוא ילדים ידוע לכם כמה לא פשוט למשוך ילדים אליכם לחוג. פעמים רבות  צריך למשוך את ההורים לעניין כי הם שמשלמים, בסופו של דבר, לחוג אומנויות לחימה.  מה שימשוך את הילדים לאו דווקא ימשוך את ההורים בניסיון להגדיל את נפח הפעילות שלכם. שיווק עסק לאומנויות לחימה, כמו כל עסק אחר, דורש מחשבה ותכנון.

בכדי למשוך את הילדים לעסוק באומנות הלחימה שלכם היא להראות את אומנות הלחימה  בפעולה. זה אומר שיש לבצע הרבה הדגמות ותרגולים אם זה עם אחד מהילדים או אף משהו מבוגר.  בכדי לשכנע את ההורים יש לחשוף בפני ההורים  מידע על אומנות הלחימה באופן כללי ובאופן ספציפי לגבי המועדון שלכם שאתם מנהלים. כמו כן, לציין מה התועלת של הילדים בעיסוק באומנויות לחימה.

הנה טיפים מעניינים יסייעו למועדון שלכם באומנויות לחימה למשוך עוד ילדים:

הדפסת פליירים: שיטה ישנה וטובה שרבים ממועדונים בארץ מאמצים שיטה זו. אולי זו השיטה הטובה ביותר במטרה להגיע לכמות ילדים גדולה באזור הפעילות שלכם.  מאמני אומנויות לחימה שפועלים תחת מועדוני ספורט צריכים לדרוש לתלות פליירים אלו ופרסומים אחרים בלוח המודעות של המועדון, ואף לאפשר פרסום באתר האינטרנט של המועדון. מועדון הכושר יקבל חשיפה מעבר לאומנויות לחימה. הורים מדי פעם יגיעו למועדון, יתרשמו ממנו ויש סיכוי שירצו להירשם למועדון בכדי להתאמן בלי קשר לפעילות באומנויות הלחימה שמתקיימת במועדון.

מתן מנוי חינם לחודש לבתי ספר: בתי ספר חיים על תקציב נמוך וישמחו לקבל מכם המאמנים מנוי חינם לתלמיד בבית הספר. תסמכו עליהם הם ידעו למי לתת את המנוי. מתן מנוי לתקופה של 1-3 חודשים חינם  שהבית ספר יחליט למי לתת. הבאז שזה יצור, הרעיון והחוויה  הנפלאה שהילד שזכה בכך יעשה שירות טוב למועדון אומנויות הלחימה שלכם. אם הילד לא מעוניין, לפחות ניסיתם ואפשר לתת עוד מנוי חינם בכמה בתי ספר. בדרך זו תוכלו גם לתרום לקהילה. יש כיום ילדים רבים שאין באפשרותם להשתתף בחוגים. שמכם ופועלכם יקבלו הד חיובי אם תעשו זאת, ומי שתורם בדרך זו או אחרת ירוויח מכך.

חבר מביא חבר: זה לא מה שאתם חושבים. בתאריך מסויים מאמן האומנויות לחימה מאפשר לכל ילד להביא איתו חבר לאימון חינם. זאת דרך מצויינת למשוך עוד ילדים למסגרת אומנויות הלחימה שלכם. הורי הילדים ישמחו שסוף סוף יש משהו חינמי שילדיהם מקבלים.  אפשר לתגמל בעדינות ילד שיביא איתו חבר לאימון.

הדפסת חולצות: ילד שהולך עם החולצה של מועדון האומנויות הלחימה שלו זאת "פרסומת מהלכת". ילדים (וגם מבוגרים)  יאהבו את הרעיון שהם מעורבים במשהו מיוחד.  אם עושים חולצות עם הדפס כדאי להשקיע כך שהחולצה תהיה איכותית שתחזיק מעמד זמן רב, וכמובן שההדפסה תהיה עמידה בכביסות. תעשו את זה זול, הפרסומת שלכם "תתפורר" בכביסה.

בשיווק אומנויות לחימה יש לזהות את  קהל היעד שלכם, שבמקרה זה הם לא רק הילדים אלא גם ההורים. ההורים לא רוצים רק לדעת שהילדים הם בידיים טובות, אלא גם שבדוג'ו שלכם, בחוג לאומנויות לחימה יש משהו יחודי, מעניין שלא קיים במועדונים אחרים.

כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?