יום רביעי, 22 מאי 2024, 17:48  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

מה זה טמפלייט או עיצוב מוכן?

מה זה טמפלייט? טמפלייט template (או טמפלט) הוא תבנית של עיצוב מוכן מראש לאתרי אינטרנט אשר מציג איך האתר יראה בצורת השבלונה.  מה זה אומר? זה אומר שהורדנו מכם את הצורך לשבת עם מעצבת או מעצב ולהתחיל לשחק את הפינג פונג של סקיצות, הגעות ואישורים לעיצובים מכוון שכבר עשינו למענכם את העבודה.  מתבניות העיצוב שניתן לבחור בשלב הראשון של בניית האתר אצלנו, יש כבר מאגר של טמפלייטים עיצוביים לפי שיטות או סגנונות אומנויות הלחימה הפופולריים ביותר.

נניח ולצורך הסבר זה אני מורה אומנויות לחימה בנינג'יטסו.  ראיתי את הטמפלייט הזה שהכי מתאים לי ובחרתי בו.  מה אני יכול לעשות עכשיו?  לאחר בחירת חבילת האתר, ההרשמה, ואישור ההזמנה שלי על-ידי מערכת חגורה שחורה, אני יכול להתחיל ולהזין את התכנים של האתר שלי.  אני יכול לקבוע ולעדכן דרך מערכת הניהול שלי מה יהיו הקטגוריות, התת-קטגוריות, סדר ההופעה שלהם, הכיתוב, התמונות, הסרטונים, ולוח השיעורים שיופיעו באתר.  כמו כן אני יכול להעלות את הלוגו של בית הספר לאומנויות הלחימה שלי על בסיס עצמאי גם כן דרך מערכת הניהול.
מה אני לא יכול לעשות? אני לא יכול לשחק או לשנות את העיצוב של האתר.  אם הטמפלייט שבחרתי הוא אדום אז הוא ישאר אדום ואין לי שום שליטה על הצבעים או איפה האלמנטים באתר נימצאים.  מהם אלמנטים? למשל מיקום הלוגו, מיקום הקטגוריות בצד ימין, והתמונות שמופיעות בטמפלייט או בעיצוב עצמו של האתר.  בנוגע לתכנים יש לי שליטה מלאה כפי שהסברתי מעל.  בואו וניכנס לאתר לדוגמא של הבית ספר לנינג'יטסו שבחרתי עבורו את הטמפלייט והכנסתי בו תכנים שלי בלחיצה
כאן.  כפי שנתן לראות הכנסתי לצורך ההדגמה את כל התכנים שקרוב לוודאי גם אתם, כמורים לאומנויות לחימה או בעלי דוגו' גם כן תכניסו.  אני יכול להכניס כפי שאתם רואים תמונות וסרטונים לצד טקסט (כיתוב), להעלות גלריות של תמונות וסרטונים, להזין את לוח השיעורים שלי בסניפים השונים או במקומות האימון השונים שלי, להכניס קישורים לאתרים אחרים ועוד.  אין הגבלה מבחינת התכנים שאפשר להכניס, למספר הקטגוריות והתת-קטגוריות שניתן להקים.  ההגבלה היחידה היא נפח שטח האכסון על השרת שמשתנה בהתאם לחבילה שבחרתי.

מה אם יש שינויים שאני רוצה לעשות בעיצוב הטמפלייט?
  אין בעיה.  נניח ובחרתם טמפלייט בצבע אדום כמו בדוגמא אבל אתם רוצים שבשביל הבית ספר לאומנויות לחימה שלכם הוא יהיה בגווני כחול, ושאתם גם רוצים לשנות את התמונות שבעיצוב בתמונות משלכם שצילמתם או שקניתם תמונות חוקיות עם זכויות יוצרים, נעשה את כל מה שתבקשו, כל שעליכם לעשות הוא לצור איתנו קשר ונתמחר בעבורכם עבודה זו לפי דרישותיכם. 

מה אם בחרתי טמפלייט באנגלית ואני רוצה לשנות אותו לעברית?  בשמחה.  הנה דוגמא למה אפשר לעשות.  נניח ובחרתם את הטמפלייט באנגלית המופיע בצד שמאל.  יש בו את הצבעים ואת הסידור של הדברים בדיוק כמו שאתם אוהבים.  יש לו קטגוריות לצד התמונה, חלון חדשות, מקום לכיתוב, מקום לכתיבת ארועים קרובים, ואפילו מקום לבאנר פרסומי.  עכשיו אתם רוצים שנהפוך אותו בשבילכם לעברית על מנת שתוכלו לעדכן בו את התכנים בעזרת מערכת הניהול.  מה שעלינו לעשות הוא בעצם להפוך את כל העיצוב משמאל לימין ולהתאים אותו מערכת הניהול שלנו ולאופציות המצויות בו.  דרך מערכת הניהול שלנו תוכלו להוסיף גם קטגוריות נוספות לרוחב הדף, יהיה לכם חלון חדשות ועידכונים, מקום לכתיבת טקסט, ושלא כמו בעיצוב באנגלית יהיה לכם גם מקום שבו גולשים יוכלו להירשם לרשימת התפוצה שלכם ולקבל ישירות לאימייל שלהם הודעות ששלחתם.  כמו כן בעיצוב בעברית שיהיה שלכם תוכלו לעדכן את התמונה בכותרת ואת התמונה לצד הטקסט בצורה עצמאית.  לאחר שינויים אלו העיצוב של האתר שלכם יכול להראות כמו הטמפלייט לדוגמא בצד ימין.

  


אתר אומנויות לחימה שניתן לצפות בו שניבנה מתבנית עיצוב מוכנה זו:www.sanghwankim.com.  שימו לב לאיך שהתבנית עצמה נישארת, זאת אומרת המיקום של כל דבר, ורק התכנים והתמונות השתנו.  בעזרת מערכת ניהול התוכן שתחובר לעיצוב תוכלו לשלוט על כל התכנים.

יש לכם שאלות נוספות לגבי מערכת חגורה שחורה ושירותי בניית האתרים שלנו? אנו מקווים שתוכלו למצוא את כל התשובות לשאלותיכם בקטגוריות
השאלות ותשובות שלנו.
כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?
עיצוב מוכן מראש, טמפלייט, טמפלייטים, עיצובים מוכנים, עיצובים מוכנים לאתרים, אתרי אומנויות לחימה