יום ראשון, 10 דצמבר 2023, 19:52  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

שיוווק וקידום אתרים לאומנויות לחימה באינטרנט


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 24/1/2010

האינטרנט מכיל מספר רב של אתרים ואפילקציות חינמיות לחלוטין שבהם תוכל, אתה מאמן / מדריך ובעל אתר לאמנויות לחימה לפרסם את העסק שלך. כל שעליך לעשות הוא להקדיש זמן, וזהו המשאב היחיד שאותו אתה צריך. הדבר הבסיסי שעליך לעשות הוא, קודם כל, באופן שוטף להעלות תכנים לאתר, שכן אם כן תצליח למשוך לאתר שלך גולשים, מה הטעם אם האתר לא מתעדכן בתכנים חדשים? במצב זה גולש נכנס לאתר, רואה שאין בו שום דבר חדש, ותוך כמה שניות יוצא ממנו בהרגשה שאם אין חדש באתר זה אין טעם לחזור אליו. 

הנה מספר אתרים שכדאי להשתמש בהם ורשום העסק שלך לאומנויות לחימה

אינדקסים בעברית

  • הוספת אתר למדריך הפתוח DOMZ
  • הוספת אתר  לאינדקס תפוז
  • הוספת אתר לאינדקס נענע10
  • הוספת אתר ל גוגל עסקים - עליך לפתוח חשבון בגוגל.
רשימה קצרה אך חשובה מאוד של רשתות חברתיות. כיום, חברות גדולות וקטנות פעילות ברשתות אלו ואף שוכרות בעל מקצוע שהוא מקדם אתרים שעושה זאת בשביל החברה.  מנועי החיפוש מאוד אוהבים רשתות חברתיות בשל הרלוונטיות שלהם והיכולת שלהם להתעדכן לעיתים קרובות.

 לסיכום, הפעילות השיווקית של עסק לאמנויות לחימה באינטרנט הוא בעל ערך רב, שכן יותר עיניים נחשפות למועדון שלך. הפעילות ברשתות חברתיות מחייבת אותך כל כמה ימים להעלות עדכונים לאתרים הללו. הסרטונים שתעלה לא חייבים להיות ערוכים להפליא. מצלמת וידאו פשוטה ועריכה בסיסית בעזרת כלי של מיקרוסופוט כמו windows movie maker יכולים להעביר מסר מה שמילים רבות לא יעשו.

בהצלחה,
צוות חגורה שחורה.

 

כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?